• Záverečné skúšky 2015

        • Stredná odborná škola drevárska a stavebná Krásno nad Kysucou

          Harmonogram záverečných skúšok v školskom roku 2014/2015

           

          Učebný odbor:          3661 H murár –  1. skupina

          Učebný odbor:          3663 H tesár    -  2. skupina

          Trieda:                       III.D  

          Triedny učiteľ:         Mgr. Vlasta Kozáková

          Počet žiakov:             9 + 4 – 1. skupina

                                             4 + 1 -  2. skupina

          Termín skúšky:

          písomná:                     16.6.2015

          praktická časť ZS:      17.6. - 19.6.2015

          ústna časť ZS:             22.6.2015

          Zloženie skúšobnej komisie:

          predseda:                   Ing. Mária Pohančeníková

          podpredseda:            Bc. Martin Capek

          triedny učiteľ:           Mgr. Vlasta Kozáková

          zástupca SOPK:       p. Emil Blaha

          členovia:         písomná časť:             Ing. Arch.Beáta Kontrišová, p. Dáša Ďurkáčová

                                  praktická časť:            Mgr. Viliam Bielik, Bc. Pavol Mrva

                                  ústna časť:                  Ing. Arch.Beata Kontrišová, Mgr. Viliam Bielik

                                                                     p. Dáša Ďurkáčová, Bc. Pavol Mrva

          Zahájenie ZS: 7.30 hod. SOŠ-d,s

          Písomná časť ZS sa uskutoční v SOŠ drevárskej v Krásne nad Kysucou

                                  8.00 – 10.00 hod        1. Skupina – učebňa č. 59

                                                                     2. Skupina -  učebňa č.60

          Časový harmonogram  praktickej časti:

                                  7.00 –    7.30 hod      nástup žiakov na praktickú časť, školenie BOZP – 17.6.-dielne OV

                                  7.30 –   14.00 hod      praktické plnenie úloh podľa vyžrebovaných tém

                                  14.30 – 15.00 hod      úprava pracoviska a vyhodnotenie

          Ústna časť ZS: 7.30 hod

          sa bude konať v učebni č.  50   SOŠ drevárskej a stavebnej v Krásne nad Kysucou.

           Príprava v učebni č. 49

          Organizačné pokyny:

          • Triedny učiteľ, podpredseda a HM OV oboznámia žiakov s organizáciou ZS a rozdelia žiakov do skupín na písomnú skúšku.
          • Triedny učiteľ a podpredseda pripravia dokumentáciu k ZS a oboznámia predsedu so ZS.
          • Triedny učiteľ a skúšajúci pripravia učebňu a zabezpečia schválené učebné pomôcky.

           

          Učebný odbor:          3370 H čalúnnik    – 1. skupina

          Učebný odbor:          3355 H stolár         – 2. skupina

          Trieda:                       III.C   

          Triedny učiteľ:         Mgr. Eva Sýkorová

          Počet žiakov:             4 +1     – 1. skupina

                                            6 +1     -  2. skupina

          Termín skúšky:

          písomná:                     16.6.2015

          praktická časť ZS:      17.6. - 19.6.2015

          ústna časť ZS:             22.6.2015

          Zloženie skúšobnej komisie:

          predseda:                   Bc. Oľga Čanádyová

          podpredseda:            Mgr.František Švancár

          triedny učiteľ:           Mgr. Eva Sýkorová

          zástupca SOPK:       p.Martin Kubinec

           členovia:        písomná časť:             Ing. Ľubomír Jakubík, Ing. Ivana Nistlerová

                                  praktická časť:            Bc. Iveta Jozeková, p. Jozef Mojtek

                                  ústna časť:                  Ing. Ľubomír Jakubík, Bc. Iveta Jozeková

                                                                      Ing. Ivana Nistlerová, p. Jozef Mojtek

          Zahájenie ZS: 7.30 hod.  SOŠ-d,s

          Písomná časť ZS sa uskutoční v SOŠ drevárskej a stavebná v Krásne nad Kysucou .

                                  8.00 – 10.00 hod. –    1. Skupina učebňa č .64

                                                                     2. Skupina učebňa č. 58

          Časový harmonogram praktickej časti:

                                  7.00 –    7.30 hod      nástup žiakov na praktickú časť, školenie BOZP -17.6.- dielne OV

                                  7.30 –   14.00 hod      praktické plnenie úloh podľa vyžrebovaných tém

                                  14.30 – 15.00 hod      úprava pracoviska a vyhodnotenie

          Ústna časť ZS: 7.30 hod

          sa bude konať v učebni č.44     SOŠ drevárskej a stavebnej v Krásne nad Kysucou.

          Príprava v učebni č. 43.

          Organizačné pokyny:

          • Triedny učiteľ, podpredseda a HM OV oboznámia žiakov s organizáciou ZS a rozdelia žiakov do skupín na písomnú skúšku.
          • Triedny učiteľ a podpredseda pripravia dokumentáciu k ZS a oboznámia predsedu so ZS.
          • Triedny učiteľ a skúšajúci pripravia učebňu a zabezpečia schválené učebné pomôcky.

           

          Vypracovala:  Ing. Gabriela Kuchajdíková

                                                                                 schválil: PaedDr. Ján Palko

                                                                                                               riaditeľ školy

          Krásno nad Kysucou, dňa 24.mája 2015

           

      • Nadpis

      • Kontakt

        Riaditel školy:     PaedDr. Ján Palko       

        Email riaditeľ:    palko@sosdskrasno.sk , sosdskrasno_palko@mail.telekom.sk                                                                                      

        Meno školy:        Stredná odborná škola drevárska a stavebná Krásno nad Kysucou

        Adresa školy:     Stredná odborná škola drevárska a stavebná                             

                                      č. 1642

                                      023 02 Krásno nad Kysucou

        Telefón:               041 4385337

        Webová adresa: www.sosdskrasno.sk

        Email školy:        sosdskrasno@sosdskrasno.sk