- Mladý vedec 2013
- Otvorenie školského roka 2012/2013
- Rozlúčka s absolventmi
- MLADÝ TVORCA 2013 NITRA
- Návšteve Európskeho parlamentu v Bruseli
- Krajské kolo stredoškolskej odbornej činnosti
- Stredoškolská odborná činnosť
- Návšteva študentov SOŠ drevárskej Krásno nad Kysucou v Národnej rade Slovenskej republiky
- Lyžiarsky výcvik
- Mikulášsky turnaj v minifutbale o Putovný pohár riaditeľa Strednej odbornej školy drevárskej
- Mikuláš
- Úspech maliarov na JUVYRE
- MESIAC ÚCTY K STARŠÍM
- Matematický KLOKAN
- EXPERT geniality show
- Genius Logicus
- iBobor
- Deň jablka na SOŠ drevárskej v Krásne nad Kysucou
- Turistický pochod po stopách Beskydsko - Javorníckej magistrály
- Burza informácií, vzdelávania a zamestnanosti v Čadci
- Slávnostné ukončenie projektu STOPAMI BESKYDSKEJ REGIONÁLNEJ ARCHITEKTÚRY
- Študentská kvapka krvi
- Putovný pohár predsedu ŽSK
- Dňa vidieka Žilinského kraja
iBobor
Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.
Symbolom súťaže sa stal usilovný, inteligentný a čulý bobor.
Výsledky Vašej školy v školskom roku 2012/2013
Junior
Meno, priezvisko a trieda
Zdenko Holaza, 2. A
Martin Hanidžiar, 2. B
Vladimír Ďurčo, 2. B
Norbert Šimášek, 2. A
Martin Hanuliak, 2. A
Juraj Jurišta, 2. B
Jozef Kapusňák, 2. B
Peter Tomica, 1. B
Jozef Ježík, 1. B
Lukáš Surovka, 2. A
Jakub Cabada, 2. A
Pavol Tomčiak, 1. A
Tomáš Baričiak, 1. B
Denis Vajčner, 2. B
Michal Mikula, 2. A
Dominik Čišecký, 2. B
Jakub Kopera, 1. A
Peter Manák, 2. B
František Polka, 1. A
Ondrej Vojtuš, 1. A
Juraj Špalek, 2. A
Martin Koňušiak, 2. B
Ján Ligocký, 2. A
Marek Pupík, 2. B
Tomáš Kušnír, 2. B
František Michalec, 2. A
Ján Radôšťan, 1. B
Juraj Comorek, 2. A
Kristián Golis, 1. A
Dávid Hrkút, 1. B
Roman Šporík, 2. A
Daniel Dej, 2. B
Marek Pavlík, 1. B
Ján Strýček, 2. B
Denis Štefko, 1. B
Jakub Kocúrek, 1. B
Štefan Pavelka, 1. A
Tomáš Prišč, 1. B
Daniel Čanecký, 2. B
Daniel Škorík, 1. B
Karol Časnocha, 1. A
Ondrej Grňák, 1. B
Patrik Jašurek, 2. A
Dávid Paulus, 1. A
Peter Mahút, 1. B
Patrik Krkoška, 1. B
Štefan Kysela, 1. A
Marek Podolák, 1. A
Dávid Rajnoha, 1. B
Miroslav Greňo, 2. A
Michal Kirn, 1. B
Andrej Opial, 1. A
Peter Straka, 1. B
Pavol Rucek, 2. A
Vladimír Tulec, 1. A
Marek Faktor, 2. B
Adam Dorociak, 2. A
Matúš Kašuba, 1. A
Martin Michalík, 2. B
Marek Prívara, 2. A
Patrik Gavlák, 2. B
Igor Nyári, 2. A
Lukáš Repka, 2. B
Marek Lipták, 1. B
Pavol Škola, 1. A
Senior
Meno, priezvisko a trieda
Martin Zajac, 3. N
Jozef Hnitka, 3. N
Nikola Ševecová, 3. N
Martin Kuljovský, 3. N
Adam Jedinák, 3. N
Kristína Polková, 3. N
Veronika Gorylová, 3. N
Otakar Kavalek, 3. N
Katarína Perďochová, 3. N
Leo Backa, 3. N
Matej Rakovan, 3. N
Michaela Čuboňová, 3. N
Nikola Beláková, 3. N